KONST / Litografier / Färglitografi 14246311
nr 1424 6311
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 152/260. Färglitografi, bildmått: 26x32, yttermått inklusive ram: 41x46 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:27:58
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr